3. Pomalé odkrývání zahalené minulosti

9. září 2014 v 18:10 | Lyrao |  Tanec je začátekVčera tu byla matka Hikariho a teď pomáhám těm dvěma pošukům zabalit věci do krabic, Vlastně jsme teď odnesli jejich nábytek a teď jim tam odnášíme krabici. Unesla jsem víc než ti dva dohromady najednou. Další známka to ho co se semnou děje. Odnosili jsme věci a přijeli HIkariho rodiče se svým stěhovákem.
"Tady máš klíče mami."Řekne Hikari a hodí svojí mámě klíče.
"Dík, tak se jděte nastěhovat a Ryu, pak zajděte do té školy." Ryu kývne a mi odjíždíme trochu blíž k mojí škole, k baru kde pracuje Ryu a k velkýmu domu.
"Neříkala tvoje matka něco o tom, že má stejně malej byt?" Řeknu tiše a Hikari s Ryum se zasmějou.
"No jo, ale jako vždy kecala. Budeme bydlet v tomhle, je to blízko školy a tak, proto je to pro nás taky výhodně." Řekna Ryu a HIkari jen kývne.
"Tak jo pojďte stěhovat, ať to máme za sebou co nejdřív."Řekne Hikari a začne odnášet věci. Po dvouch hodinách máme hotovo, i nastěhované věci a tak dále. Kluci mi ukazujou co kde je a nakonec mi ukážou můj pokoj."Tady teď budeš spát, je úplně nově zařízenej a máš tu všechno moderní, protože jsme ten pokoj zařizovali mi. Máš tu počítač, věž, kterou si můžeš zapojit do mobilu a...."Ryu se podívá na Hikariho a ten jde k nočnímu stolku na kterým ležela krabice s nějakým obrázkem, prohlídla jsem si ji teprve teď.
"To je tvůj novej mobil." Řekne Ryu a usměje se.
"Teď už musíme jet do tý školy, všecno zařídit." Řekne Ryu a já kývnu, ve škole mě ředitel poznal a řekl, že bude potěšený mít na svojí škole zase zpátky jednoho z nejtalentovanějších žáků.
Pak jsme zase jeli zpátky domů, což Ryu už musel jet do práce, tak jsem řekla Hikarimu, že se chci projít, tak mě nechal jít ven.
Venku kousek od baráku jsem si zase zapálila a šla do parku kterej se táhl až sem. Zahodila jsem vajgl a najednou mě obklíčila nějaká parta kluků.
"Holčičko hezky ten vajgl ukliď tohle je naše cesta a ta bude zaprasená jenom od nás."
Řekne kluk co nejblíž ke mě.
"Proč bych měla, když je ta cesta vaše, tak si tu někde dejte ceduli aby každej věděl čí to je a dávali si pozor, jakým ubožákům tu dělaj bordel." Řeknu a abych jim dokázala že se jich vůbec nebojim, plivla jsem na tu cestu. Nesnáším tyhle arogantní děti.
"Tak to ne holčičko, potrestáme tě." Řekne ten hlavní a jeden už michce vlepit facku, chytnu ho za ruku a zkroutím mu ji za záda. Jenže ostatní to furt neodradilo, spíš už mě pomalu chtěli a asi víte jak to myslím.
Za chvíli, ale byli na zemi, protože proč se nechat od takových hlupáků furt urážet. Cítila jsem jak se to ve mně probudilo. Domů jsem přišla s pár modřinama, rozseklým rtem a klouby prstů jsem měla odřené. Hikari naštstí nejspíš spal a tak jsem se vydala taky spát. Bundu jsem pověsila na věšák a pro jistotu si dala do kalhot, zapalovač a krábu, kdyby náhodou ne?
.............................................................................................................................................................
Ráno jsem se vzbudila brzo, pozdějš protože byl víkend. Měla jsem to tak nějak v hlavě nastavený takže tak. Oblíkla jsem se schovala spoustu věcí a pokusila se nějak zakrýt modřiny a to ostatní. Když jsem se po půl hodině podívala do zrcadla, jediný co mě v zrcadle upoutalo, byly světelkující žluté oči. Doprdele.
Šplíchla jsem na sebe ledovou vodu a šla do kuchyně. Dole už seděli Hikari a Ryu. Vytáhla jsem z ledničky jogurt a sedla si ke stolu.
"Co se ti stalo?" Zeptal se Ryu když si mě chvilku prohlížel. Podívala jsem se na něj a pak na Hikariho.
"Poprala jsem se." Řeknu a on pozvedne oči. "kde a proč?" "Jedni kluci mi chtěli včera večer dát přes držku." Ryu se zamračí, když někdo zazvoní.
"Jdu otevřít." Řeknu a odejdu od stolu. Za dveřmi stojí Hikariho babička.
"Jdeme?" Zeptá se a já kývnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enes Enes | 11. září 2014 v 17:02 | Reagovat

Stěhování nám doma trvalo asi tak tři hodiny! Možná že dokonce i víc :)
Kapitolka se mi líbí, zajímalo by mě proč má ty žlutý oči. No neodpovídej mi, chcu se nechat překvapit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama