4.Lisa

9. září 2014 v 7:05 | Lyrao |  Řád čarodějůTejden, to je doba, co Sam přišel a teď bydlí se mnou v bytečku. Chodí se mnou na školu a snaží se mě donutit jíst. Trénujemespolu boj v jeho normální i v druhé podobě. Někdy spí jako vlk, někdy jako člověk. Budí mě z nočních můr.
Dneska je zrovna volno ve škole tak jsme se vydali na naši louku cvičit. Zrovna jsem po něm hodila ledovou kouli, které se bez námahy vyhnul, když mnou projel divný pocit, jakoby se stalo něco hodně špatného. V myšlenkách jsem slyšela něčí hlas.
Pomoc. Podívala jsem se na Sama.
"Slyšels to taky?" Zeptám se. Zavrtí hlavou, co to teda může být. Cítím jak se rozbíhám k nějakému místu, i když nevím kam.Doběhnu do místa, které je odlehlejší od města a uvidím toho kdo mě volal. Nebo spíš je.
Je tady naše skupina. Sam se postaví vedle mě a stejně jako já si je prohlíží. Jenže jejich nějak málo.
"Jak jste věděli kde jsme a kde je Lisa?" Zeptám se. Podívají se na sebe a ustoupí, teprve teď si všimnu že Jim a Brad ji táhnou co nejmíň aby ji neublížili. Je celá zakrvácená a má co dělat aby dýchala.
Rozběhnu se k nim.
"Co se jí stalo?" Zeptám se s baléhavostí v hlase.
"Řád. Ví že je od nás psychicky jedna z njeslabších takže se to pokusili dostat z nás i jejím prostředníctvím tím, že ji takhle skoro zabili. Potřebuje pomoc." Řekne Any a dívá se na mě pohledem, pomož.
"Fajn, pojďte s námi, Kousek od tud je nemocnice, Same běž napřed a řekni jim kde jsme a kudy jdeme a ať pro nás někoho pošlou, že je tu vážně zraněná dívka." Řeknu a Sam se otočí a vystřelí k městu. Otočím se na ostatní.
"Tak jo pojďte, varuju vás, tahle vesnice je už pod mojí ochranou, komukoliv ublížíte ublížím já vám a vy moc dobře víte že jsem mocnější než celá skupina dohromady." Řeknu tiše a výhružně. Všichni tři se napnou a hledí na mě. Moc dobře ví že nejsem čarodějnice, že jsem něco víc.
"Jdeme."Řeknu a vydáme se do vesnice. V půlce cesty k nám dorazí Sam se sanitkou za zadkem. Ze sanitky vyleze muž a podívá se nejdřív na mně potom na lidi za mnou. Když spatří Lisu, hned se k ní rozběhne a něco zakřičí na druhého doktora.
Moc jsem mu nerozuměla, protože jsem se dostala do Lisina podvědomí.
Kimi, jsi to ty? Zeptala se mě v myšlenkách.
Ano jsem pročpak se ptáš?
Bála jsem se že tě zabili, nic jsem jim neřekla opravdu! Ani skupina, mučili mě aby jim něco ostatní řekli, ale oni...pamatuješ si jak jsme se zavázali mlčením kouzlem, kdyby se cokoliv s někým stalo a mučili nás, aby jsme nic neřekli a teleportovali se do bezpečí, až bude i ten co se s nim něco stalo? Tohle nás zachránilo, hlavně mně. Kdybys to kouzlo nevymyslela, byla bych nejspíš už mrtvá.
To neni pravda Li....
Ale je! Díky tomu že máš silnou magii tak jsme zase spolu. Jediný co musíme udělat je...zničit řád.
Zbláznila ses?? Jak chceš doprdele zničit řád???
Musíš najít víc lidí jako jsi ty? Musíme najít všechny nadpřirozené bytosti které jsou proti řádu.
Kde? Kde je chceš najít? Jsme ve městě plném nadpřirozených bytostí!
To...budeme o tom mluvit později, teď ti konečně vypadnu z hlavy.
Naše konverzace skončila, jak jsem si všimla, že jsem po pár vteřinách zase vnímala okolní svět. Záchraníři teprve naložili Lisu a odjížděli s ní pryč.
"Tak...pojďte s námi. Budu vás muset nechat schválit radou." Řeknu a podívám se na skupinu. Ti jen kývnou a rozběhneme se k baru kde schvalovali jak mě, tak Sama.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Enes Enes | Web | 9. září 2014 v 15:02 | Reagovat

Krásná kapitolka,i když jsem byla chvílema tak trochu mimo, no ale moje chyba :) Řád- souhlasím s Lisou, celý řád povraždit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama