1. Welcome

25. ledna 2015 v 21:16 | Lyrao |  The night
Ano,ano! Já vím seru na vás že jsem nic nepřdala už hoooodně dlouhou dobu. Snažím se! Opravdu! Gomen a doufám že se vám tahle povídka bude líbit. Pokusím se jí dopsat, tak doufám...že se tak stane. Ten kdo bydlí v mé blízkosti a zná mě osobně mě klidně může i trošku po měsíci co nic nepřidám probrat fackou nebo nějak mě donutit k další kapče.... No nic prosím o komentáře a doufám že se vám to bude líbit.

Vaše Lyrao.




Další změna mého bydliště. Rodiče se pořád stěhují a tentokrát mně odvezli k bratrovi kterého ani neznám. No dobře znám, ale málokdy jsme se viděli. Proč bysme se taky podle rodičů měli vidět často že? Jeddnu dobu jsem na něm byla hodně závislá, to bylo asi do dvanácti let. Pak se odstěhoval. Ani se semnou nerozloučil. Dělala jsem scény, ale můj bratr se mi už nevrátil a tak jsem se ve čtrnácti dostala do špatné party. A proč? Moji rodiče se o mě nestarali, jen mi dali peníze a starej se sama Andy. A můj bratr tu nebyl, když jsem ho potřebovala. A tak se stalo, že jsem teď ve svých 16 letech dělala tolik věcí u kterých byste si řekli, co to je za debila.
.........................................................................................
Zastavíme před bytovkou. Matka zavolala bratrovi už když jsme vjeli do tohohle města a tak už stojí před bytovkou a čeká na nás. Poznám ho na první pohled. Dlouhé černé vlasy má v culíku a na nose brýle. Je to.......metalista. Teda pokud se nic nezměnilo. Jeho hudební styl jsem si oblíbila jako malá, takže mám obří paměťovku v mobilu a celé místo na ní zabírají písnčiky různých žánrů. Od bring me the horizon...po popík. Teda ne že bych tam měla...1D-teplouše...Biebra.....Aqua babies či jak se ty kravkz jmenujou a tak dále jo, ale prostě tam mám různý songy co většinou posloucháte v rádiu.
Bratr má hubenou postavu a na nohách černo-bílý Steeli. Na sobě má černej metalistickej kabát a černý tepláky. Skoro stejně jako já. Já mám jenom černo-modrý steeli, černý legíny a tmavěmodrou sukni, která mi sáhá do půli stehen. Tmavě modrá košile se stříbrnými cvočky na rukávech a nakonec na krku malý přívěsek s logem anime vampire knight s hodinkami uvnitř.
Mám malou, hubenou (někteří říkají že až moc hubenou) postavu a dlouhé černé vlasy s odlesky do modra a patkou.
Máma s tátou vystoupí a nezapomenou mi připomenout, že už bych měla jim jít pomoct a přivítat se s bratrem.
Jen jim odseknu a pomalu vylezu z auta a přehodím si černou kabelku přes rameno. Podívám se na bratra a pozdravím ho. Ten mi s úsměvem odpoví a pousměje se. Jen co uvidím ho se usmívat se od něj odvrátím a vezmu sportovní tašku s kufrem. Bratr vezme z kufru auta (máme dodávku-věřte mi, že se tam vešli všechny moje věci-pět velkejch krabic menší krabice a tři tašky) krabici a jde přede mnou. Nechci s ním mluvit a proto se vydám za ním. V bytovce jsou dva výtahy a on to dá krabici do jednoho z nich. Počká až táta ještě jeddnu krabici přinese a nastoupí, teprve potom zmáčkne tlačítko do pátého patra.
Ve výtahu je tíživá atmosféra, teda aspoň podle mě a tak jsem ráda, když výtah cinkne a my můžem jít na chodbu. Vydá se doprava chodbou a dojde až k posledním bílým dvěřím s jeho jménem. Položí krabici na zem a odemkne. Teprve potom ji zase vezme a vejde do prostorné chodby, kde se na nás jenom ohlédne a vydá se chodbou trošku dál. Hned napravo od dveří je kuchyň s jídelnou, jak zjistím po nahlédnutí do oblouku bez dveří a naproti je obývák, který je nalevo od vchodových dveří. Jdu dál za bratrem a všimnu si že hned za kuchyní jsou dvoje dveře, asi koupelna a záchod. Nakonci chodby jsou malé posouvací dveře ale nalevo i napravo jsou dva pokoje se dveřmi hned naproti sobě. Bratr ty nalevo otevře a vejde dovnitř. Vejdu hned za ním a vejdu do modro-šedého pokoje. Je tu manželská postel-rovnou povlečená do modré barvy a nočí stolek. V druhém rohu pokoje je psací stůl a skříň. To jsou zdi napravo od dveří. Zeď nalevo od nich je prázdná a to jenom proto aby na nich vyniknul...Tašky které jsemnesla spadli na zemi. Na tý zdi je vlk! Doopravdy nakreslenej, obří vlk, skoro v lidské podobě! To si dělá kozy! Já mám krásnou zeď s vlkem! Třeštím na to oči a začnou mi z nich téct slzy. No doprdele. To je tak krásný že mám chuť tu zeď obejmout.
Někdo mi zamává rukou před očima. Trhnu s sebou a podívám se na bratra.
"Tak líbí?" Zeptá se a já nevím co mám říct. Otevřu pusu že něco řeknu, ale...nic z mé pusy nevyjde. Pak mě napadne něco lepšího než mu říct nějaká slova. Obejmu ho. Nejspíš ho to zaskočí, ale pak mě obejme taky.
"Děkuju. Zašeptám a odtáhnu se od něj. Usměje se a podívá se na mě.
"Pojď musíme odnýst sem ty krabice a pak ti pomůžu vybalit." Řekne s úsměvem a já kývnu. Vyjdeme z pokoje a jdeme do výtahu, kteým přijede nahoru otec znovu s nějakou taškou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama